Елена Бех

Консультант по вопросам образования, World Bank

Я знайома з діяльністю Компанії WEB100 в період моєї роботи на посаді старшого менеджера з розвитку Міжнародного фонду «Відродження». Зокрема, під час спільної роботи над створенням веб-сайту Всеукраїнського громадського моніторингового комітету (ВГМК) у період із жовтня 2001р. по квітень 2002р. мені довелося тісно співпрацювати з паном Мазнюком та його командою.

Під час цього проекту роэробниками було запропоновано та виконано комплексне рішення щодо створення веб-сайту ВГМК, яке включало в себе:

  • вивчення предметної областi,
  • розробку технічного завдання,
  • створення декіпькох варіантів дизайну,
  • розробку програмного забезпечення,
  • розміщення веб-сайту в мережі Інтернет,
  • проведення рекламних та промоушн-акцій в Інтернеті для залучення відвідувачів.

Попри стислі строки та недостатньо сформовану наперед постановку задачі з боку замовника, розробники спільно з командою проекту зуміли успішно доопрацювати концепцію, функціонапьну специфікацiю проекту i здійснити всі етапи робіт у встановлені строки.

Завдяни вдалим нестандартним дизайнерським рішенням веб-сайт ВГМК впродовж двох місяців був лідером відвідувань серед виборчих проектів. Розробку проекту було викинано на високому технічному та дизайнерському pівні.
Можу схарактеризувати Мазнюка Віктора як професіонала в галузi інформаційних технологій, спеціаліста, здатного у стислі строки прийняти рішення, керівника, що може об’єднати співробітників для виконання поставленних задач.

Елена Бех, Консультант по вопросам образования, World Bank

Реализованные проекты: